Vyzkoušejte online kurzy francouzštiny

on 07 květen 2014
Vytvořeno: 07 květen 2014

Rádi byste se naučili mluvit francouzsky, ale nemáte čas ani možnost docházet na kurzy francouzského jazyka do jazykové školy? Pak tu pro vás máme ideální řešení - online kurzy francouzštiny!

Jazykové centrum Berlitz má dlouholeté zkušenosti s výukou jazyků a díky tomu si vypracovalo speciální metodu
(tzv. Berlitz Method), díky které je výuka jazyků rychlá, zábavná a viditelně účinná.

Online kurzy francouzštiny mají tu výhodu, že je můžete absolvovat z domova, kanceláře nebo třeba během cesty domů ve vlaku či autobuse.

Typy online kurzů francouzštiny:

  • Individuální online kurzy francouzštiny - na termínu a čase lekce se předem domluvíte se svým osobním lektorem. Lekce lze absolvovat také během víkendu. Průběh celé hodiny si můžete nahrát a později si záznam pustit znovu.
  • Firemní online kurzy francouzštiny - časový plán lekcí domluvíme s vašimi zaměstnanci tak, aby jim maximálně vyhovoval. Témata, která budeme v hodinách probírat, budou zvolena tak, aby odpovídala profesnímu zaměření vaší firmy a byly tak pro vaše zaměstnance přínosem. Navíc jsou firemní online jazykové kurzy časově i finančně výhodné.
  • Skupinová online výuka - skupinu tvoří 3 - 5 studentů, kteří se společně účastní výuky v předem dohodnutém čase. Francouzština online ve skupině je zábavná a interaktivní.
  • Kombinovaná výuka francouzštiny znamená propojení výuky po telefonu a online výuky francouzštiny.

CyberTeachers® Coach je online platforma, díky které lze studovat 24 hodin denně. Pomáhá uživatelům zdokonalovat výslovnost a pomáhá při zapamatování. Máte také k dispozici translátor, slovník a nástroj ke kontrole pravopisu.
Po hodině vám na email přijde informační zpráva a budete si moci porovnávat své pokroky třeba s ostatními členy skupiny.

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte přímo na jazykové centrum Berlitz - Praha 273 136 015.