Výuka francouzštiny Praha

Bydlíte v regionu Praha a okolí a chtěli byste se učit francouzsky? Jazyková škola Berlitz Praha nabízí celou řadu kurzů francouzštiny vedených unikátní metodou Berlitz. Kurzy francouzštiny Berlitz jsou zcela přizpůsobené vašim potřebám. Výuka francouzštiny probíhá pouze ve francouzštině pod vedením zkušeného rodilého mluvčího.

Kurzy francouzštiny Praha Berlitz

  • Soukromé kurzy francouzštiny

    Lekce francouzštiny, během kterých máte lektora jen pro sebe, mohou probíhat v prostorách jazykové školy Berlitz nebo u vás doma či v práci.

    Individuální kurzy francouzštiny se liší intenzitou výuky. Zvolte si kurz francouzštiny podle toho, za jak dlouho se chcete naučit francouzsky a jak často by měla výuka francouzštiny probíhat:
    » typy soukromých kurzů francouzštiny

  • Firemní kurzy francouzštiny Praha

    Výuka francouzštiny probíhající ve firmách v Praze v okolí je vedena profesionálním lektorem. Témata kurzů francouzštiny zcela přizpůsobíme potřebám Vaší firmy. Můžete si zvolit individuální i skupinové firemní kurzy francouzštiny až pro 10 zaměstnanců.

Ukázková lekce francouzštiny zdarma

Domluvte si ukázkovou lekci francouzštiny zdarma, a poté se rozhodněte, zda se chcete učit francouzštinu v jazykové škole Berlitz!