Výuka francouzštiny metodou Berlitz

Metoda Berlitz® byla prověřena tisícem studentů po celém světě. Ať už chcete studovat francouzštinu kvůli práci či studiu, nebo se jen chcete naučit další jazyk, s metodou Berlitz se nebudete nudit a dosáhnete výjimečných výsledků v rekordně krátké době.

Filosofie Berlitz Method® vychází z těchto principů:

 • Vaše potřeby jsou na prvním místě.

  Před započetím kurzu francouzštiny zjistíme, jaké jsou vaše cíle a potřeby, které situace chcete zvládnout a na jakých znalostech potřebujete stavět. Výuka francouzštiny bude šitá na míru vašim osobním jazykovým cílům.

 • Od samého začátku mluvíte a myslíte vaším cílovým jazykem.

  Díky neustálému používání francouzštiny a interakci s rodilými mluvčími a dalšími studenty v kurzu do francouzštiny proniknete ihned. Naučíte se francouzsky rychleji a s větším pokrokem než při dvojjazyčných výukových lekcích.

 • Velmi vysoké procento času strávíte mluvením.

  Klíčem jazykové výuky Berlitz je rozhovor. Jedině tak se naučíte komunikovat francouzsky rychle a bez překážek.

 • Cílená výuka francouzštiny

  Dáme Vám příležitost volně procvičovat francouzštinu a přitom vás vedeme ke zlepšení. Vy tak získáte důvěru potřebnou při používání struktur a vlastním vyjadřování.

 • Intuitivní gramatika

  Těžkopádná gramatická cvičení v jazykové škole Berlitz nezažijete - místo toho se učíte správně používat gramatiku při aktivní mluvě - doslova "intuitivně".

 • Výuka, která odpovídá vám

  Během lekcí s vámi pracujeme s použitím praktických orientačních pomůcek. Tak zjistíme, jak se vám nejlépe a nejefektivněji učí. Vytvoříme pro Vás osobní výukovou strategii. Podle Vašich potřeb zvolíme vhodné kurzové materiály.

  Nebudeme vás nadměrně zatěžovat, ale ani vám nic neodpustíme. Zapojíte se do lekcí podle své vlastní výukové úrovně. Tak zaručíme rychlý pokrok a vysokou úroveň motivace. Deset úrovní Berlitz poskytuje optimální předpoklady pro bezproblémový vstup do kurzu. Umožňují přesně stanovit váš jazykový potenciál.