Skupinová výuka francouzštiny

skupinová výuka francouzštinyJazyková škola Berlitz nabízí dva typy skupinové výuky francouzštiny - firemní výuku francouzštiny nebo výuku francouzštiny pro dva. Díky metodě Berlitz, která staví na výuce francouzštiny rodilým mluvčím, budete již brzy mluvit plynule a bez chyb francouzsky.

Skupinový kurz francouzštiny je vhodný pro klienty, kterým vyhovuje spíše kolektivní výuka francouzštiny. Skupinová výuka francouzštiny motivuje k lepšímu výkonu, umožňuje Vám učit se od ostatních a zároveň si užít spoustu zábavy a poznávat nové lidi.

Jazyková škola Berlitz nabízí tyto formy skupinové výuky francouzštiny:

  • Skupinová výuka francouzštiny ve firmách

    Zaměřte se ve své firmě na podporu vzdělávání zaměstnanců a manžerů a zvýšíte její kredit. Pro skvělou reprezentaci vaší firmy se musí vaši zaměstnanci a zástupci perfektně domluvit se zahraničními klienty a partnery. Podporujte firemní kurz francouzštiny a dosahujte větších úspěchů!

  • Výuka francouzštiny ve dvou

    Kurzy francouzštiny pro dva - tzv. polosoukromá výuka - představuje ideální volbu pro klienty, kteří se chtějí rychle naučit francouzsky a přitom ušetřit polovinu nákladů. Tento typ kurzu francouzštiny se hodí zejména pro kolegy z práce, kamarády nebo partnery. Můžete si vybrat mezi intenzivním kurzem francouzštiny s lekcemi každý den nebo standardním kurzem s 1 nebo 2 hodinami francouzštiny týdně. Kurzy francouzštiny začínají dle aktuálního plánu kurzů, který Vám na požádání zašleme.

Chcete zkusit skupinové kurzy francouzštiny?

Kontaktujte nás! Rádi odpovíme na všechny Vaše otázky a sdělíme Vám ceny jednotlivých kurzů francouzštiny.