Online kurzy francouzštiny

online výuka francouzštinyNemáte čas či chuť docházet do kurzů francouzštiny
v jazykové škole?
Nevadí! S námi se můžete učit francouzsky i v pohodlí svého domova či kanceláře v době, která vám nejvíce vyhovuje. Vše, co potřebujete je internetové připojení, a můžete začít s kurzy francouzštiny online.

Chcete se učit francouzsky, abyste se domluvili na dovolené? Využijete francouzštinu k jednání s obchodními partnery nebo si jen prostě chcete rozšířit obzory?


Online kurzy francouzštiny šité na míru

Ať už se chcete učit francouzštinu z jakéhokoliv důvodu, jazyková škola Berlitz Vám s tím pomůže. Lekce francouzštiny přizpůsobíme Vašim konkrétním požadavkům, abyste dosáhli těch nejlepších výsledků v co možná nejkratší době.

Typy online kurzů francouzštiny

 • Individuální online kurzy francouzštiny

  Chcete se učit francouzsky ze svého obývacího pokoje? S jazykovou školou Berlitz můžete! Stačí jen, abyste se ve Vámi zvoleném čase přihlásili přes internet a spojili se s lektorem přes internet. Celou lekci francouzštiny si navíc můžete nahrát, abyste si ji mohli kdykoliv později znovu přehrát.

 • Firemní online kurzy francouzštiny

  I Vaši zaměstnanci se mohou učit francouzsky přes internet. Stejně jako u klasických firemních kurzů francouzštiny, také u virtuální výuky francouzštiny jsme připraveni pro Vaše zaměstnance připravit učební program šitý na míru Vašim potřebám. Výhodou online výuky francouzštiny je velká úspora času a nákladů. Výuku zcela přizpůsobíme harmonogramu Vašich zaměstnanců či manažerů.

 • Skupinová online výuka francouzštiny

  Skupinové online kurzy francouzštiny jsou určeny pro skupinku 3-5 studentů, kteří mají stejný cíl v jazyce. Stačí jen, aby se přihlásili ve stanovenou dobu přes internet do virtuální třídy.

Programy pro online výuku francouzštiny

K online výuce francouzštiny používají naši studenti námi vyvinuté inovativní programy:

 • CyberTeachers® Coach

  Výuka francouzštiny s využitím našeho online systému, díky němuž se můžete učit francouzsky 24 hodin denně.

Kombinovaná výuka francouzštiny

Jazyková škola Berlitz nabízí také kombinovanou výuku francouzštiny:

 • CyberTeachers® & Výuka po telefonu

  Kombinace individuálních telefonických lekcí francouzštiny s přístupem do systému pro výuku francouzštiny online - CyberTeachers®.