Zimní nabídka kurzů jazykové školy Berlitz

on 05 prosinec 2014
Vytvořeno: 05 prosinec 2014

Začněte s francouzštinou ještě před Novým rokem! Z akční nabídky kurzů francouzštiny v jazykové škole Berlitz si vyberte snadno a výuka francouzštiny může začít! Francouzštinu zvládnete hravě!

Akční ceny do konce února 2015

Zimní akční nabídka kurzů francouzštiny v Berlitz Praha je opravdu bohatá.
Časově omezaná nabídka trvá od 1. 12. 2014 do 28. 2. 2015.

  • Živá výuka + online lekce francouzštiny

    Soukromý kurz francouzštiny Warm Up a online výuka CyberTeachers® Coach na tři měsíce za akční cenu 9.995,- (včetně DPH). Naučte se francouzsky během 10 soukromých lekcí v jazykovém centru s rodilým mluvčím a doplňujte výuku samostudiem v online prostředí.
  • Online výuka francouzštiny

    Samostudium s výukovým programem CyberTeachers® Coach - tříměsíční licence za 2.995,- (včetně DPH). Lekce na váš email, novinky z tisku v cílovém jazyce nebo podpůrné jazykové nástroje pro komunikaci
    v pracovním prostředí. Asistence lektora k dispozici pouhým stisknutím tlačítka.

Intenzivní kurz francouzštiny

Myslíte to s francouzštinou vážně? Pak vás jistě nadchne rychlokurz francouzštiny Winter Immersion. Minimálně 20 vyučovacích lekcí týdně a za dva týdny pokročíte o jednu jazykovou úroveň výše.

Lekce francouzštiny zdarma

Chcete poznat prostředí jazykové školy Berlitz před tím, než se zapíšete do kurzu? Objednejte si demo lekci francouzštiny zdarma a rozhodujte se až po ní!
Ukázková lekce francouzštiny probíhá jen v jazykovém centru v Praze.

Předplatné časopisu jako dárek

Vyberte si jakýkoliv individuální kurz francouzštiny (kromě kurzů v akční nabídce) a získejte roční předplatné časopisu Forbes jako dárek!