Začněte se v lednu učit francouzsky!

on 12 leden 2015
Vytvořeno: 12 leden 2015

Odhodlání naučit se francouzsky se vám vyplatí! Začněte s ukázkovou lekcí francouzštiny a poté se rozhodněte pro nejvhodnější kurz francouzštiny.

Výuka francouzštiny v Praze

Jazykové centrum Berlitz se nachází v centru Prahy. Využijte tuto skvělou polohu jazykových učeben pro snadný přístup ke kurzům francouzštiny. Jak se můžete v Praze učit francouzsky?

10 vyučovacích lekcí soukromé živé výuky francouzštiny. Individuální výukový program pro jednu osobu. Pozornost jazykového lektora se soustředí pouze na jednoho studenta, výukový program lze přizpůsobit požadavkům na obsah i rychlost pokroku. Startovací kurz pro zájemce o výuku francouzštiny v Praze. Časově omezená cenová nabídka - 7.770,- včetně DPH.

Rychlokurz francouzštiny v intenzivním výukovém programu. Celodenní nebo půldenní výuka francouzštiny. Pro úspěšné zvládnutí jedné jazykové úrovně doporučujeme délku kurzu 2 týdny při minimální dotaci 20 hodin týdně. Spolehněte se na propracovanou výukovou metodu Berlitz, při které naplno využijete svoje schopnosti vyjadřovat se a svoje znalosti francouzštiny posunete minimálně o jednu úroveň výše.

Vyhovuje vám individuální výuka s jazykovým lektorem, ale nemáte možnost docházet do jazykové školy v Praze? Pro vás je nejvhodnější online výuka francouzštiny živě s lektorem. Ve smluvený čas se připojíte na internet a přihlásíte se do virtuální třídy Berlitz, kde se setkáte s lektorem. V tomto kurzu absolvujete 36 lekcí francouzštiny online.

Samostudium francouzštiny online

Akce platná do 28. 2. 2015!

Naučte se francouzsky v klidu domova. S vašimi pochybnosti ohledně francouzštiny vám pomohou lektoři, se kterými se na chatu spojíte pouhým kliknutím myší. Tříměsíční licence k CyberTeachers® Coach za akční cenu 2.995,- včetně DPH.

Francouzština online + živá výuka v jazykovém centru

Akce platná do 28. 2. 2015!

Tříměsíční licence k online samostudiu CyberTeachers® Coach v kombinaci s kurzem Warm up. Oživte samostudium francouzštiny docházkou do jazykového centra v Praze! Cena pouze 9.995,- včetně DPH.

Zajímáte se více o kurzy francouzštiny?

Kontaktujte prosím pobočku jazykové školy Berlitz. Využijte formulář vpravo nebo přímo zavolejte.