Začněte se na podzim učit francouzštinu v jazykové škole Berlitz

on 11 srpen 2015
Vytvořeno: 11 srpen 2015

Vybírejte již nyní z nabídky kurzů francouzštiny. Výuka francouzštiny v jazykovém centru Berlitz v Praze probíhá formou face-to-face kurzů, výukou ve firmách nebo online.

Soukromé kurzy francouzštiny

Soukromé kurzy francouzštiny probíhají v jazykovém centru Berlitz s rodilými mluvčími, kteří  s účastníkem kurzu hovoří po celou dobu výuky jen francouzsky. Výuka francouzštiny podle Berlitz Method® má dlouholetou tradici, je zábavná a účinná.

Individuální lekce francouzštiny s rodilým mluvčím si naplánujete podle vlastních časových možností. Po celou dobu výuky se jazykový lektor věnuje jen vám, a proto je naprosto samozřejmé, že náplň výukových hodin přizpůsobí vašim zájmům.

Francouzština ve firmě

Nabídněte svým zaměstnancům jazykové kurzy přímo ve firmě. Kurzy francouzštiny jako firemní benefit zvýší jejich pracovní motivaci a pracovní nasazení.

Francouzština pro dva

Výuku francouzštiny si můžete naplánovat i ve dvou nebo v malé skupince. Kurzy francouzštiny pro dva jsou výhodné - zaplatíte jednu cenu, učíte se dva - a více interaktivní. Malé skupinky spojují výhody malého počtu studentů ve skupině a většího množství podnětů při studiu.

Francouzština online

Nečekejte do podzimu a začněte s francouzštinou již nyní. Vyberte si kurz francouzštiny online.

Nechejte si při výběru kurzu poradit. Kontaktujte pobočku jazykové školy Berlitz v Praze.