Výuka francouzštiny pro firmy

on 04 duben 2014
Vytvořeno: 04 duben 2014

Zabývá se vaše firma obchodováním se zahraničními partnery? Jste součástí mezinárodní sítě poboček? Připravujete se na jednání s francouzskými partnery? Ať už je důvod jakýkoliv, výuku francouzštiny si díky jazykové škole Berlitz oblíbíte.

Jazyková škola Berlitz působí v oboru výuky jazyků už více jak 135 let. V průběhu své dlouholeté historie jsme vytvořili ideální metodu efektivního vzdělávání, která je vhodná pro každého.

Berlitz method je založena na několika jednoduchých principech:

  • základem je individuální přístup - výuka je koncipována a zaměřena přímo na vaše potřeby. Sestavíme vám ideální plán výuky obsahující nejdůležitější téma, která se budou týkat oboru působení vaší firmy.
  • prioritou je komunikace - od samého začátku budete mluvit a myslet výhradně ve francouzštině. Rychlost pokroku a množství načerpaných informací je tak podstatně větší než u běžné dvojjazyčné výuky. V podstatné většině výuky budete mluvit vy, nikoliv lektor. Také tímto pomůžeme odbourat případné zábrany v komunikaci.
  • intuitivní gramatika - gramatiku se budete učit v průběhu rozhovorů. Nenásilně, přirozeně a takříkajíc "intuitivně" 
  • osobní strategie - způsob výuky budeme neustále upravovat a přizpůsobovat vašim pokrokům. Lekce budou koncipovány tak, aby se vám co nejsnáze a nejefektivněji učilo.

Typy firemních jazykových kurzů:

  • individuální kurzy francouzštiny - individuální výuka jednoho zaměstnance či manažera vaší firmy.
  • skupinové kurzy francouzštiny - skupinu tvoří ninimálně 2 a maximálně 10 zaměstnanců se společnou náplní a cílem výuky. Novým klientů nabízíme zvýhodněné ceny již od 495,- za vyučovací hodinu!
  • telefonická a online výuka francouzštiny - tento způsob výuky je možný kdykoliv a odkudkoliv. Stačí mít jen po ruce telefon nebo internetové připojení.

Výuka může probíhat přímo v prostorách vaší firmy. Termínem a časem výuky se lektor přizpůsobí zcela potřebám a možnostem zaměstnanců firmy.

V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte v našem jazykovém centru Praha +420 273 136 015.