Výuka francouzštiny na mezinárodním jazykovém táboře

on 20 únor 2016
Vytvořeno: 20 únor 2016

Oblíbilo si Vaše dítko francouzštinu a Vy byste mu rádi dopřáli opravdový jazykový kurz v autentickém prostředí? Jazyková škola Berlitz Praha nabízí výuku francouzštiny na mezinárodních jazykových táborech.

Francouzština na jazykovém kurzu v zahraničí

Kurzy francouzštiny pro děti nejsou obvykle ve standardní nabídce jazykových škol. Vzdělávací centrum Berlitz Praha ale nabízí možnost účastnit se kurzu francouzštiny v jednom ze svých jazykových center v Evropě. Tuto nabídku můžete využít na jednom z mezinárodních jazykových táborů Berlitz.

Výuka francouzštiny je možná pro děti již od 7 let. Kurzy francouzštiny pro děti a mládež se konají ve třech evropských státech - Německu, Lucembursku a Švýcarsku, a to celkem na 6 místech.

Výuka francouzštiny probíhá pod vedením zkušených lektorů podle metody Berlitz. Během zahraničního kurzu francouzštiny, jehož délka je od jednoho do tří týdnů, jsou lekce francouzštiny vedeny vždy dopoledne 4x 45 minut. Odpoledne a večery jsou pro účastníky jazykového tábora pořádány kulturní, turistické nebo společenské akce. Lokality jazykových kurzů jsou v místech, která jsou pro děti i mládež velmi atraktivní a zajímavá.

Ubytování účastníků kurzu francouzštiny je zajištěno v hostelech ve vícelůžkových pokojích. Některá zařízení disponují sociálními zařízeními přímo na pokoji.

Cena kurzu zahrnuje výuku francouzštiny (4 dopolední lekce denně), ubytování v hostelu, plnou penzi, odpolední a večerní program, výlety, výukový materiál a závěrečný certifikát Berlitz. Náklady na cestu a cestovní pojištění si každý účastník platí navíc.

Zahraniční kurzy francouzštiny pro děti a mládež

Zaujala Vás nabídka jazykového mezinárodního tábora?
Prohlédněte si brožuru o kurzech francouzštiny v zahraničí a kontaktujte centrum Berlitz Praha pro další informace.