Výuka francouzštiny - kurzy Warm Up a CyberTeachers Coach za akční cenu

on 20 březen 2017
Vytvořeno: 20 březen 2017

Parlez-vous français?

Rádi byste rozuměli filmům s Luis de Funèsem v originále? Chcete vyznat někomu lásku? Pak jedině ve francouzštině!Vyuka francouzstiny

Začněte studovat jazykový kurz Warm Up a online kurz CyberTeachers v jazykové škole Berlitz Praha!

Nabízíme Vám vzdělávací kurz v podobě 10 lekcí francouzštiny a jako bonus 3 měsíční online kurz CyberTeachers Coach.  

 

 

Jazykový kurz Warm Up

V rámci jazykového kurzu absolvujete 10 lekcí na Vámi zvolené téma. Lektor jazykového kurzu, rodilý mluvčí, jednotlivé lekce ušije na míru Vašim potřebám, ať už se jedná o časovou či obsahovou náplň kurzu. Kurz Warm Up je vhodný jak pro pokročilé tak pro začátečníky.

Tímto kurzem si navíc snadno ověříte účinnost výukové metody Berlitz.

Jarní akce

Jestliže se přihlásíte do jazykového kurzu Warm Up, jako bonus získáte zdarma 3 měsíční přístup do online jazykové platformy CyberTeachers Coach!

Výuka s online aplikací CyberTeachers Coach Vám přináší studium francouzštiny odkudkoliv, ve kteroukoliv denní dobu. Online platforma zahrnuje interaktivní média podporujících studium, jakými jsou: e-maily, videa či podcasty spolu s 20 jazykovými nástroji: překladač, slovník, trenažér výslovnosti nebo nástroj pro zpětnou vazbu atd. Po každé jazykové lekci obdržíte report, který Vám poskytne zpětnou vazbu a srovnání s ostatními účastníky stejného výukového programu.

Zaujal Vás kurz francouzštiny v Praze?

Kontaktujte nás a my Vám rádi sdělíme podrobnosti. Zavolejte nám na telefonní číslo 273 136 015 nebo nás vyhledejte na facebooku.