V novém roce mluvíte francouzsky díky Total Immersion®!

on 17 prosinec 2015
Vytvořeno: 17 prosinec 2015

Čeká Vás semestr ve frankofonní zemi? Budete se stěhovat za prací a potřebujete se urychleně zdokonalit ve francouzštině? Díky originálnímu intenzivnímu kurzu francouzštiny Total Immersion® to zvládnete za pár týdnů.

Intenzivní výuka francouzštiny

Intenzivní kurz Total Immersion® vyvinutý ve spolupráci s Institutem psychologie na Mc Gillově univerzitě
v Montrealu je plně založen na principech výukové metody Berlitz Method®. V tomto kurzu se francouzštině budete věnovat 12 hodin denně s maximální intenzitou. Výuku francouzštiny vede 3 až 5 lektorů, kteří postupují podle předem připraveného programu. Svoje nabyté znalosti si každý den můžete trénovat s jedním z lektorů u příjemného oběda. Nenucená konverzace Vás nasměruje k uvědomnění si svých rezerv nebo naopak silných stránek.

Během zimního období si můžete francouzštinu zdokonalovat také v intenzivním kurzu francouzštiny Winter Immersion. Koncepce tohoto kurzu vychází z Total Immersion®, ale výuku lze absolvovat i jen jako půldenní. Vyberte si 4 hodiny denně dopoledne nebo odpoledne nebo 8 hodin celodenně a učte se francouzsky
s maximálním nasazením. Tento kurz francouzštiny probíhá pod vedením jednoho lektora. Pro procvičení komunikace ve skupině se na jednu hodinu denně připojí k výuce druhý lektor.

Jazykové centrum Berlitz Praha nabízí výuku francouzštiny v soukromých kurzech podle originální výukové metody Berlitz Method®.

Výuka francouzštiny s Berlitz Praha

Výuka francouzštiny probíhá v jazykovém centru Berlitz Praha. Kontaktujte naši kancelář, sdělíme Vám veškeré informace k intenzivnímu kurzu i k dalším akčním nabídkám.

  • Ukázková lekce zdarma.
  • Intenzivní výuka francouzštiny na zkoušku Warm Up - 10 lekcí.