Kurzy francouzštiny v Praze

on 30 březen 2016
Vytvořeno: 30 březen 2016

Naučit se plynně mluvit francouzsky je náročné, ale díky individuální výuce francouzštiny v Berlitz Praha, kde náplň kurzů přizpůsobíme Vašim požadavkům, budete vědět, že se učíte to, co potřebujete.

Soukromé kurzy francouzštiny v Praze

Vyberte si individuální kurz francouzštiny, který Vám bude vyhovovat intenzitou a frekvencí výuky, takže si jej plně přizpůsobíte svému programu. V nabídce jazykové školy Berlitz Praha jsou různé typy jazykových kurzů.

Od 15. 3. do 15. 6. k individuálním kurzům francouzštiny studijní materiály v hodnotě 3100,- Kč zdarma!

 
Total Immersion®
Intenzivní kurz francouzštiny, ve kterém strávíte 12 lekcí intenzivní výuky s rodilým mluvčím denně. Kurz trvá od jednoho do několika týdnů podle Vašeho zájmu. Během každého týdne postoupíte o jednu Berlitz jazykovou úroveň výše.

Express, Classic a Premium
Soukromé kurzy francouzštiny s celkovým počtem 40 lekcí. Vyberte si kurz podle délky trvání 3, 6 nebo 12 týdnů. Díky výukové metodě Berlitz bude Vaše výuka francouzštiny přizpůsobena Vašim požadavkům a vy získáte z kurzu maximum.

Individuální výuka francouzštiny online

Chcete využít ke studiu francouzštiny internet a zůstat flexibilní v časovém rozvrhu? Vyberte si jeden ze několika typů online kurzů francouzštiny.

  • francouzština online CyberTeachers®
  • výuka francouzštiny ve virtuální třídě Berlitz
  • telefonické lekce francouzštiny

Pro více informací o internetových kurzech francouzštiny a o individuálních prezenčních kurzech kontaktujte Berlitz Praha.