Podzimní akce na kurzy francouzštiny Berlitz!

on 28 září 2014
Vytvořeno: 28 září 2014

Pusťte se do francouzštiny letos na podzim a ušetříte na kurzovném. Podzimní akce jazykové školy Berlitz zvýhodňují intenzivní jazykové kurzy. Výuka francouzštiny bude tak veselejší a příjemnější. Všechny podzimní akce trvají od 15. 9. 2014 do 1. 12. 2014.

Intenzivní jazykový kurz francouzštiny

  • Akce! Zaplaťte si 4 dny kurzu a 5. den dostanete zdarma!

Intenzivní výuka francouzštiny v jazykovém kurzu Total Immersion Vás pohltí a Vy se tak budete soustředit jen na francouzštinu. Výsledkem bude, že budete nejen brzy francouzsky mluvit, ale také začnete francouzsky myslet, takže francouzská konverzace už pro vás nebude problém. Kdo cizím jazykem myslí, snadněji se vyjadřuje a dokáže popsat svoje myšlenky.

Ponořte se do francouzštiny a studujte ji 12 hodin denně, 2 až 6 týdnů. Pro dobře viditelné a slyšitelné výsledky doporučujeme kurz francouzštiny na nejméně 2 týdny.

  • Akce! Studujte 5 dnů, ale plaťte jen 4!

Týdenní kurz francouzštiny Sprint je ideální pro všechny, kde se chtějí naučit francouzštinu co nejrychleji. Za jeden týden výuky zvládnete více než jinde za dva měsíce. Devět vyučovacích hodin denně budete objevovat krásu a taje francouzštiny a po skončení kurzu budete odcházet s pocitem vítězství, že jste francouzský jazyk pokořili!

Vydejte se za krásami francouzského jazyka a věnujte francouzštině alespoň jeden týden.

Individuální kurz francouzštiny Express

  • Akce! Zaplatíte 30 lekcí, ale studujete 36!

Těšíte se na studium francouzštiny, ale nemůžete se mu věnovat intenzivně každý den? Vyberte si kurz francouzštiny Express a rozvolněte svoje studium do 3 týdnů. Domluvte si s lektorem témata, která vás zajímají, studijní plán přizpůsobíme Vašim požadavkům! Za 3 týdny si obdivuhodně zlepšíte svoje jazykové znalosti.

Na koho se obrátit?

Kontaktujte jazykové centrum Berlitz a zeptejte se na kurzy francouzštiny v podzimní akci!