Novinky

12 kvě

Jarni nabidka francouzstinaNa výuku francouzštiny není nikdy pozdě. Jestliže jste ale časově zaneprázdněni či Vám nevyhovuje pravidelnost výuky v rámci prezenčních lekcí, přihlaste se do online kurzů francouzštiny v jazykové škole Berlitz Praha!

více info
18 dub

Pripravte se na letoLéto už je málem za dveřmi a Vy jste stále ještě nezačali s výukou francouzštiny? Nemarněte svůj volný čas a přihlaste se již nyní do intenzivního kurzu francouzštiny v jazykové škole Berlitz Praha.

V naší jazykové škole se díky výuce soukromého lektora a s pomocí metody Berlitz naučíte již za pár týdnů či měsíců psát  a zejména mluvit francouzsky.

více info
20 bře

Vyuka francouzstiny kurz

Parlez-vous français?

Rádi byste rozuměli filmům s Luis de Funèsem v originále? Chcete vyznat někomu lásku? Pak jedině ve francouzštině!

Začněte studovat jazykový kurz Warm Up a online kurz CyberTeachers v jazykové škole Berlitz Praha!

více info
16 úno

Pokud se potřebujte naučit francouzsky kvůli novému zaměstnání či se chcete připravit na plánovanou dovolenou anebo si jen potřebujete zlepšit stávající znalosti, zapište se do kurzu Winter Immersion v jazykové škole Berlitz Praha.

Individuální jazykový kurz Winter Immersion je určen všem, kdo mají z pracovních či osobních důvodů omezené množství času a chtějí se co nejrychleji naučit francouzsky.

více info