Naučte se francouzsky do Vánoc - ještě stihnete slevu na kurz!

on 23 listopad 2015
Vytvořeno: 23 listopad 2015

Nadělte si s předstihem dárek pod stromeček a zároveň pro sebe udělejte něco dobrého. Zapište se do kurzu francouzštiny, na kterém teď ještě ušetříte!

Individuální výuka francouzštiny v Praze

Jazykové centrum Berlitz Praha přichází každou sezónu s nějakou výhodnou nabídkou na výuku cizích jazyků. Nyní stále ještě můžete využít akční nabídku na výuku francouzštiny.

Výuka francouzštiny pro jednotlivce v Praze
Individuální kurzy nabízí 36 výukových hodin francouzštiny, ale vy zaplatíte jen 30 lekcí! Kurzy Classic, Premium a Express jsou zvýhodněny o 17 %. Naplánujte si výuku francouzštiny na 3 týdny až 3 měsíce a učte se podle svého tempa.

Intenzivní výuka francouzštiny v Praze
Máte-li silnou motivaci a zároveň málo času, zvolte kurz francouzštiny pro opravdové rváče. Intenzivní kurzy Total Immersion® a Sprint jsou nabité  a opravdu motivující. Celodenní výuka s rodilým mluvčím ve Vás probudí skryté schopnosti naučit se cizí jazyk a snadno si oživíte dávno zapomenuté znalosti francouzštiny.

Online lekce francouzštiny - konverzace

Chcete využívat k naučení francouzštiny internet? Skvělá volba! Vyberte si buď online platformu CyberTeachers® nebo výuku francouzštiny ve virtuální třídě a připojte se k tisícům dalších studentů na internetu.

  • Do 1. 12. 2015 CyberTeachers® se slevou 50 %!

Výuka francouzštiny přes internet probíhá buď jako samostudium (CyberTeachers®) nebo jako běžná výuka jakoby v učebně, jen do třídy vstupujete přes internet. Lekce francouzštiny jsou buď soukromé nebo skupinové.

Možnosti vzdělávání ve francouzštině jsou v Berlitz Praha opravdu široké. Kontaktujte pobočku jazykové školy a ptejte se na všechny možnosti, jak ke studiu francouzštiny využít internet, telefon nebo Skype!