Máte rádi francouzské filmy? Naučte se francouzsky a sledujte je bez titulků!

on 09 duben 2015
Vytvořeno: 09 duben 2015

Zní jako píseň a krásně se poslouchá - ano, to je francouzština. Už si nenechávejte kazit dojem z francouzských filmů rozptylujícím čtením titulků. Naučte se francouzsky v některém z kurzů francouzštiny jazykové školy Berlitz!

Francouzská konverzace - mluvená francouzština

Pro porozumění mluvenému slovu je důležitý trénink v poslouchání francouzštiny a v aktivním zapojení do hovoru. Nic vás nenaučí francouzštinu tak dobře, jako aktivní rozhovor s rodilým mluvčím a nutnost poslouchat a porozumět aktuální situaci a kontextu. Jak si ale francouzskou konverzaci natrénovat?

Individuální kurzy francouzštiny

Kdo má možnost docházet na lekce francouzštiny s rodilým mluvčím v Praze, ten si může vybrat z různých typů kurzů, které se liší délkou a intenzitou výuky, která vždy probíhá podle zásad výukové metody Berlitz, ve které klademe důraz na mluvený projev a aktivní zapojení studenta. Jazykový lektor - rodilý mluvčí - se plně věnuje jednomu studentovi, který tak využije maximum času pro procvičování francouzské konverzace.

Telefonické lekce francouzštiny

V případě, že se nemůžete dostavit do jazykové školy v Praze, využijte možnost konverzovat francouzsky po telefonu. Výuka francouzštiny po telefonu probíhá podle vámi zvoleného časového plánu a odkudkoliv, kde se právě nacházíte. Telefonické lekce lze kombinovat se samostudiem francouzštiny přes online platformu CyberTeachers®.

Virtuální lekce francouzštiny - online kurz

Kromě telefonické výuky si francouzštinu můžete na dálku procvičovat i v Berlitz virtuální třídě. Jedná se o individuální lekci s lektorem, který s vámi francouzštinu probírá živě přes internet. Stačí vám připojení k internetu a už se účastníte soukromé výuky francouzštiny.

Výuka francouzštiny v Praze

Pokud si nevíte rady s výběrem kurzu, kontaktujte, prosím, pobočku jazykové školy v Praze. Rádi vám poradíme, který kurz vybrat, abyste dosáhli svých vytyčených cílů.