Letní intenzivní kurzy francouzštiny Summer Immersion

on 30 červenec 2014
Vytvořeno: 24 červenec 2014

Začněte hned a do konce prázdnin se naučíte francouzsky! S dynamickým kurzem Summer Immersion dosáhnete zlepšení znalosti francouzštiny o jednu úroveň během 2 týdnů!

Summer Immersion - Letní ponoření

V parných dnech bychom rádi prožívali letní ponoření do chladivé lázně, abychom tropická vedra přežili. Ale letní ponoření může znamenat i totální ponoření do studia francouzštiny. Vždyť koncepce kurzu Summer Immersion vychází z pojetí výuky jazyka Total Immersion, která byla vyvinuta ve spolupráci s Institutem psychologie na McGillově univerzitě v Montrealu.

Výuka francouzštiny s rodilými mluvčími intenzivní formou s dynamickým pokrokem znamená rychlé nastartování Vaší schopnosti mluvit francouzsky v krátkém čase.

Intenzivní výuka francouzštiny znamená 4 nebo 8 vyučovacích hodin denně po dobu jednoho nebo dvou týdnů. Pro zvládnutí jedné úrovně si vyhraďte nejméně dva týdny času s procvičováním francouzštiny 20 hodin týdně.

Rozvržení kurzu Summer Immersion

Kurz francouzštiny Summer Immersion můžete absolvovat v půldenních blocích nebo jako celodenní výuku.

Půldenní výuka znamená 4 vyučovací hodiny buď dopoledne nebo odpoledne.

Celodenní výuka znamená 4 a 4 vyučovací hodiny dopoledne a odpoledne, celkem 8 hodin denně.

Během celého kurzu je studentům k dispozici občerstvení, pro účastníky celodenního kurzu je připraven obědový sendvič.

Letní akce se Summer Immersion

Tento letní kurz francouzštiny můžete začít navštěvovat kdykoliv od 1.6. 2014 do 15. 9. 2014. Využijte letní akci a zapište se do kurzu francouzštiny ještě dnes!

Kontaktujte Vzdělávací centrum Berlitz a získejte podrobné informace o kurzu Summer Immersion a o jiných letních akcích v Berlitz!