Kurzy francouzštiny pro dva

on 27 červen 2014
Vytvořeno: 27 červen 2014

Učit se francouzsky a zároveň trávit čas s partnerem nebo kamarádem je možné pouze v Jazykovém centru Berlitz, které nabízí speciální výukové kurzy francouzštiny pro dva.

Jazykové centrum Berlitz používá ve svých kurzech vlastní výukovou metodu, která přispívá k tomu, že je vzdělávání snadnější, efektivnější a rychlejší než u běžné dvojjazyčné výuky. Ve výuce francouzštiny se k dorozumívání používá výhradně francouzský jazyk. Lektor se snaží, aby větší část hodiny mluvil student.

Výuka francouzštiny pro dva:

  • Polosoukromé lekce francouzštiny vhodné pro partnery, přátele či kolegy. Výhodou tohoto kurzu je téměř individuální přístup lektora, který se věnuje pouze dvěma studentům, kteří se však mohou vzájemně motivovat jako při skupinových lekcích.
  • Cena kurzu je výhodnější.
  • Vybírat můžete mezi intenzivními kurzy francouzštiny s výukou každý den nebo klasickými lekcemi francouzštiny, kdy výuka probíhá jednou týdně 1 až 2 hodiny.
  • Francouzštinu se budete učit od rodilého mluvčího.
  • Úroveň vašich znalostí ověříme předem a zdarma pomocí hodnotícího testu Berlitz Level/CEF. Na základě výsledku testu a také na základě vašich požadavků budeme moci sestavit lekce tak, abyste se mohli nejen efektivně zlepšovat, ale také aby probíraná témata korespondovala s vaším povoláním či zájmy.

Využijte také možnost bezplatné ukázkové lekce francouzštiny. Sami se tak přesvědčíte o výhodách našeho způsobu výuky.

V případě jakýchkoliv dotazů nebo v případě zájmu o kurzy francouzštiny pro dva, kontaktujte nejbližší
Jazykové centrum Berlitz a domluvte si s námi osobní schůzku.

Jazykové centrum Berlitz Praha +420 273 136 015.