Kurzy francouzštiny online s jazykovou školou Berlitz

on 08 únor 2015
Vytvořeno: 08 únor 2015

Jak se rychle naučit francouzsky, ale neztrácet čas chozením do jazykové školy? Řešením jsou internetové kurzy francouzštiny Berlitz.

Online výuka francouzštiny

Jedinečnou výhodou online kurzů francouzštiny je jejich dostupnost téměř odkudkoliv. Stačí se připojit k internetu a výuka může začít. I v onlinových kurzech samozřejmě probíhá výuka jazyků podle zásad výukové metody Berlitz. Znamená to tedy, že hodinu vede rodilý mluvčí, důraz je kladen na mluvené slovo a také na to, aby více než 60 % času mluvil studující.

Kurzy francouzštiny po internetu

Jazyková škola Berlitz nyní nabízí jedinečnou příležitost získat 3měsíční licenci k online výukové platformě CyberTeachers®.

Je to výukový program pro samostudium, kdy si tempo výuky řídí student sám. Každý týden dostává na email lekci, kterou po prostudování může zkonzultovat s lektorem, který je dostupný na chatu.

Pro studující z regionu Praha je dostupná výhodná nabídka online kurzu francouzštiny Cyber Teachers® spolu s docházkovým kurzem Warm up.

  • Warm up - 10 lekcí francouzštiny + Cyber Teachers® Coach: 9.995,- včetně DPH

Studujte francouzštinu online doma a poté si ji přijďte procvičit s rodilým mluvčím přímo do jazykové učebny.

  • Akce! Ukázková lekce francouzštiny v Praze zdarma!

Francouzština online ve firmě

Kdo potřebuje francouzštinu z pracovních důvodů, může ji začlenit do svého pracovního plánu a mít firemní kurz francouzštiny online. Ani neopustíte své pracovní místo a studujte francouzštinu z pohodlí své kanceláře.

Virtuální výuku francouzštiny lze vždy kombinovat s telefonickými lekcemi, při kterých se procvičíte v konverzaci.

Kontaktujte pobočku Berlitz, kde se o výuce francouzštiny přes internet dozvíte podrobné informace .