Individuální kurz francouzštiny se vstupenkou do Aquapalace zdarma

on 18 červen 2016
Vytvořeno: 18 červen 2016

Individualni kurz francouzstinyChcete se učit francouzštinu a mít lektora pouze pro sebe? Neváhejte, a učte se francouzsky v rámci individuálních jazykových kurzů v jazykové škole Berlitz Praha!

Typy kurzů francouzštiny:

Vyberte si vhodný jazykový kurz podle toho, jak rychle se chcete francouzsky naučit nebo si chcete vylepšit znalost tohoto jazyka.

 

 

 

 

 • Jazykový kurz Total Immersion®

  Tento kurz představuje nejúčinnější způsob, jak se naučit francouzský jazyk. Jazykový kurz může trvat 1 až 4 týdny. Po celou dobu se o Vás podle předem připraveného programu stará tým kvalifikovaných lektorů. Součástí kurzu je každý den oběd s jedním z lektorů v restauraci. Systematickou prací a konverzací s lektorem pouze ve francouzském jazyce budete mít jistotu a budete aktivní v komunikaci.

 • Jazykový kurz Summer Immersion

  1- 2 týdenní individuální kurzy francouzštiny s rodilými mluvčími. Můžete si vybrat, zda Vám více vyhovuje Full Day (5 dní 8 lekcí denně) či Half Day I (5 dní 4 lekce denně) nebo Half Day II (10 dnů 4 lekce denně). Výrazného pokroku dosáhnete již během jednoho týdne!

 • Jazykový kurz Premium

  Tento 3měsíční jazykový kurz je určen pro ty, kdo mají omezené množství času. Jazykový kurz vede lektor – rodilý mluvčí, který se plně přizpůsobí jak časovým potřebám, tak obsahem i rozvrhem potřebám a možnostem klienta.

 • Jazykový kurz Express

  Intenzivní jazykový kurz je určen všem klientům bez závislosti na jejich jazykových znalostech. Kurz, který vede rodilý mluvčí, je také určen pro ty, kdo se musí efektivně a rychle naučit základy francouzštiny, či se chtějí v tomto jazyce zdokonalit. Délka kurzu jsou 4 týdny.

 • Jazykový kurz Classic

  Jazykový kurz francouzštiny v délce maximálně 8 týdnů. Začít s kurzem je možné kdykoliv během roku. Jazykový kurz vede profesionální lektor, který lekce přizpůsobí Vašim konkrétním potřebám.

 • Jazykový kurz Sprint

  Během velmi krátké doby, to je jednoho týdne, můžete v jazykové škole absolvovat denně 9 lekcí výuky. Za pomocí unikátní metody Berlitz tak během jednoho týdne dosáhnete výrazného zlepšení ve francouzském jazyce!

 

Speciální letní akci Berlitz – jako bonus získáte k jakémukoliv individuálnímu kurzu francouzštiny celodenní vstupenku do vodního a saunového světa AQUAPALACE PRAHA ZDARMA!

Chcete se dovědět o výuce francouzštiny více?

Kontaktujte nás nebo nám zavolejte na telefonní číslo 273 136 015 a domluvte si osobní schůzku, kde se dozvíte více informací o individuálních jazykových kurzech v jazykové škole Berlitz Praha.