Francouzská konverzace s rodilým mluvčím varianty kurzů v Berlitz Praha

on 25 duben 2016
Vytvořeno: 25 duben 2016

Francouzska konverzace s rodilym mluvcimMáte zájem o kurz francouzského jazyka? Potřebujete se naučit francouzský jazyk například pro pracovní účely či cestování anebo si jen chcete zdokonalit slovní zásobu v konkrétním oboru? Právě pro Vás je určena individuální výuka francouzského jazyka v jazykové škole Berlitz Praha s lektorem, který se bude věnovat pouze Vám!

Typy kurzů francouzštiny podle intenzity:

Vyberte si vhodný jazykový kurz podle toho, jak rychle se chcete naučit francouzský jazyk či se jen potřebujete zlepšit v komunikaci.

 • Jazykový kurz Total Immersion®

  Domluvte se francouzským jazykem ve velmi krátké době! Jazykový kurz francouzštiny je v rozsahu 12 lekcí denně po dobu 1-4 týdnů. Tento kurz je velmi oblíbený u klientů, kteří potřebují dosáhnout výrazného pokroku v co nejkratší době.

 • Jazykový kurz Summer/Winter Immersion

  Máte zájem o letní či zimní intenzivní jazykový kurz francouzštiny s rodilým mluvčím? Vyberte si celodenní (8 lekcí denně) či půldenní (4 lekce denně) variantu studia. Začít s kurzem můžete kdykoliv v rámci naší zimní nebo letní speciální kampaně.

 • Jazykový kurz Premium

  Tento 3 měsíční jazykový kurz je svojí flexibilitou určen pro ty, kdo mají každý týden omezené množství času, ale přesto se chtějí naučit francouzský jazyk rychle a efektivně. Obsah kurzu a časový rozvrh se tedy plně přizpůsobí potřebám klienta.

 • Jazykový kurz Express

  Naučte se francouzský jazyk během v rámci jednoho měsíce! Lektor v jazykové škole se ve všech směrech přizpůsobí Vašim potřebám - s nikým se o lektora nedělíte a témata kurzu i časový rozvrh je zcela přizpůsob Vám! Délka kurzu jsou 4 týdny.

 • Jazykový kurz Classic

  Jazykový kurz francouzštiny metodou Berlitz  trvá maximálně 8 týdnů. Začít výuku francouzského jazyka v jazykové škole Berlitz je možné kdykoliv během roku. Profesionální lektor se plně přizpůsobí Vašim individuálním potřebám.

 • Jazykový kurz Sprint

  Chcete se naučit francouzský jazyk během jednoho týdne? Denně je pro Vás připraveno 9 lekcí individuální výuky francouzského jazyka.

 

Máte zájem se o kurzech francouzské konverzace s rodilým mluvčím dozvědět více?

Zavolejte nám na telefon 273 136 015 a domluvte si osobní schůzku, na které se dozvíte podrobnosti o individuálních programech jazykové školy Berlitz Praha.