Darujte k Vánocům svým blízkým kurz francouzštiny v Berlitz!

on 30 říjen 2014
Vytvořeno: 27 říjen 2014

Plánujete jako vánoční překvapení pobyt v Paříži nebo stipendium na francouzské univerzitě? Darujte také kurz francouzštiny! Originální vánoční dárky jsou vždy hitem, buďte i Vy letos nápadití a štědří!

Kurzy francouzštiny jako dárek

Abyste si byli jistí, že svým dárkem nikomu nenarušíte jeho časový harmonogram nebo ho nebudete nutit docházet
do kurzu nebo dojíždět desítky kilometrů, můžete vybrat virtuální kurz francouzštiny. Výuka francouzštiny přes počítač je snadno přístupná pro každého, kdo má připojení k internetu, a lze ji absolvovat z pohodlí domova nebo cestou z práce v dopravním prostředku.

Virtuální výuka francouzštiny

Jednou z možností, jak se naučit francouzsky přes internet, je výuka Berlitz virtuální třída. V tomto kurzu navštěvují studenti výuku francouzštiny jakoby byli v reálné učebně, ale připojují se k výuce vzdáleně, přes internet. Tento způsob výuky francouzštiny je buď skupinový nebo soukromý. Výhodou virtuálního kurzu francouzštiny je jeho dostupnost pro každého, ať je v kterémkoliv koutu světa, stačí, když bude mít připojení k internetu.
Může být i schůdnou cestou pro ty, kdo nemají v oblibě osobní setkání s lektorem kvůli ostychu nebo z jiných důvodů. Vzdálená výuka pomáhá lidem odbourat trému při vyjadřování a při procvičování nově naučených frází nebo slovních obratů.

Pro samostudium francouzštiny doporučujeme nákup studijní online platformy CyberTeachers®. Výuka přes internet nabízí široký výběr podpůrných materiálů pro výuku, několik jazykových nástrojů pro trénování výslovnosti, slovník nebo kontrolu pravopisu. Výuku francouzštiny přes CyberTeachers® lze spojit s telefonickými lekcemi a využít akční nabídku na kombinovanou výuku francouzštiny.

Výuka francouzštiny Praha

Kontaktujte kancelář Berlitz, kde Vám poradíme s výběrem kurzu.