Chystáte se v létě na Riviéru? Osvojte si základy francouzštiny!

on 10 květen 2015
Vytvořeno: 08 květen 2015

Ve Francii se nejlépe domluvíte francouzsky. Že neumíte poskládat ani jednoduchou větu? Snadná pomoc. V kurzu francouzštiny pro začátečníky získáte základy francouzštiny a po návratu z dovolené můžete pokračovat v kurzu pro pokročilé.

Výuka francouzštiny pro začátečníky

Jazyková škola Berlitz organizuje kurzy francouzštiny pro všechny jazykové úrovně. Jestliže si nejste jisti, do které skupiny pokročilosti patříte, není problém. Před zahájením kurzu absolvujete rozřazovací test, na základě jehož výsledků budete zařazeni do odpovídající skupiny.

Jako začátečníci pravděpodobně uvítáte individuální přístup a tempo výuky přizpůsobené vašim pokrokům a požadavkům. Proto vám pro začátek doporučujeme zahřívací kurz francouzštiny Warm up. Během 10 lekcí zjistíte, jak vám styl výuky v jazykové škole Berlitz vyhovuje a posléze si můžete vybrat další z pokračovacích kurzů.

  • Tip: sleva 15 % na individuální kurzy francouzštiny do konce května 2015.

Individuální kurzy francouzštiny jsou určeny pro všechny jazykové úrovně, proto se nemusíte ostýchat a do jednoho z těchto kurzů se přihlásit.

  • Total Immersion® - intenzivní kurz francouzštiny - 12 lekcí denně
  • Sprint - intenzivní výuka francouzštiny - 1 týden
  • Premium - intenzivní výuka francouzštiny - 3 měsíce
  • Classic - 6 týdnů francouzštiny
  • Express - 36 lekcí za 3 týdny

Přijďte se do jazykové školy v Praze podívat na ukázkovou hodiny francouzštiny zdarma. Pro objednání prosím kontaktujte kancelář pobočky.

Francouzština online

Jestliže kladete velký důraz na individuální přístup, ve svém okolí jste se s ním při výuce francouzštiny bohužel zatím nesetkali a metoda výuky v Berlitz® vás láká, nic není ztraceno. I jako začátečníci se můžete přihlásit do kurzu francouzštiny online. Výuka francouzštiny po internetu je dostupná téměř odkudkoliv, takže se nemusíte vůbec vázat na místo.

Pro více informací o kurzech kontaktujte prosím kancelář Berlitz®, kde vám poradíme, který kurz si vybrat a co je pro vás nejvhodnější řešení.