Akční sleva 15 % na soukromou výuku francouzštiny

on 16 březen 2015
Vytvořeno: 16 březen 2015

Jarní Paříž - to je lákavá představa. Dopřejte si dovolenou již na jaře a oslňte Pařížany svojí francouzštinou. V kurzech francouzštiny jazykové školy Berlitz se zdokonalíte a nyní ještě navíc ušetříte 15 %.

Soukromá výuka francouzštiny v Praze

Individuální jazykové kurzy v Praze jsou běžnou záležitostí, ale jen jazyková škola Berlitz nabízí unikátní výukovou metodu Berlitz Method®. Tato metoda se v Berlitz® používá již více než 135 let a během té doby byla samozřejmě vylepšována a upravována podle moderních trendů. Hlavními znaky této metody jsou: důraz na mluvené slovo, přizpůsobení stylu výuky účastníkovi, dodržení jeho zvolených témat a okruhů jazykového studia.

Akce na soukromé kurzy francouzštiny: sleva 15 %!

  • Total Immersion® - intenzivní kurz francouzštiny, 12 lekcí denně
  • Sprint - 1 týden intenzivní výuky
  • Premium - 3 měsíce intenzivní výuky
  • Classic - 6 týdnů pro postoupení na další jazykovou úroveň
  • Express - 36 lekcí za 3 týdny

Bonus: ke každému zakoupenému individuálnímu kurzu francouzštiny roční předplatné časopisu Forbes!

Kurz francouzštiny na zkoušku

Stále se rozhodujete, kde budete výuku francouzštiny absolvovat? Využijte nabídku jazykové školy Berlitz na demo lekci francouzštiny zdarma. Získáte představu o tom, jak výuka pod vedením jazykových lektorů Berlitz probíhá a koupi kurzu rozhodnete až poté. Navštivte lekci francouzštiny zdarma - zažijete lekci pod vedením rodilého mluvčího!

Možná vám jedna hodina nestačí, ale celý kurz je pro vás časově náročný? Proto také nabízíme kurz francouzštiny Warm Up - jedná se o zvýhodněnou nabídku 10 lekcí francouzštiny za 7.770,- (včetně DPH).

Výuka francouzštiny - dotazy

Potřebujete poradit s výběrem kurzu nebo nejvhodnějším typem kurzu pro vaše vzdělávání? Obraťte se na naši pobočku, rádi vám poradíme.