15 % sleva na individuální kurzy francouzštiny

on 01 březen 2014
Vytvořeno: 01 březen 2014

Máte chuť začít mluvit plynně francouzsky, ale jste chronický začátečník? Usilujete o místo ve francouzsky mluvící firmě a čeká vás pracovní pohovor? Odjíždíte na stáž do Francie a chcete se v Paříži domluvit od prvního dne? Přihlaste se do 31. 5. 2014 na individuální lekce francouzštiny a využijte slevu 15%.

Francouzsky za jeden týden

Za jeden týden dosáhnete očekávaného výsledku a začnete mluvit franzcouzsky přesně podle svých představ. Po konzultaci s manažerem centra absolvujete individuálně rozvržený týdenní studijní plán podle vašich požadavků. 9 hodin denně po dobu jednoho týdne, to je výukový program Sprint.

Francouzsky mluvíte již za 3 týdny

S výukovým programem Total Immersion dosáhnete cíle studijního předsevzetí za 3 týdny. Total Immersion - Totální ponoření do francouzštiny po dobu 2 až 6 týdnů přinese kýžené výsledky. 12 intenzivních individuálních lekcí denně zaktivuje váš mozek natolik, že již po 3 týdnech budete schopni komunikovat v běžných situacích.

Expresní francouzština za 3 týdny

S výukovým plánem Express budete absolvovat 36 individuálních vyučovacích hodin po dobu 3 týdnů. Časy jednotlivých lekcí plánujeme dle vašich časových možností. Díky originální vyučovací metodě Berlitz jste schopni dosáhnout požadované jazykové úrovně již za tři týdny.

Klasické soukromé lekce francouzštiny

Šest týdnů bude stačit na to, abyste dosáhli rychlého pokroku ve studiu, a to díky intenzivní soukromé výuce - 36 vyučovacích hodin je rozvrženo do 6 týdnů. Individuální výuka Classic je přizpůsobena vašim plánům a časovým možnostem.

Prémiové lekce francouzštiny

Výukový plán Premium je rozvržen na dobu 3 měsíců a je přizpůsobem omezeným časovým možnostem klienta. Díky individuálnímu přístupu lektora k obsahovým požadavkům docílíte zdokonalení ve francouzštině přesně v těch tématech, která vás zajímají.

Všechny programy soukromých lekcí francouzštiny jsou vhodné pro každou úroveň znalostí a na všechny se vztahuje sleva 15% při zakoupení kurzu od 1. 3. 2014 do 31. 5. 2014.