Kurzy francouzštiny pro jednotlivce

individuální kurzy francouzštinyIndividuální kurzy francouzštiny, během nichž máte lektora francouzštiny po celou hodinu pouze pro sebe, garantují ty nejlepší výsledky při studiu francouzštiny.

Můžete si vybrat kurzy francouzštiny v jazykové škole, firemní kurzy francouzštiny s docházkou lektora za Vámi na pracoviště nebo dát přednost online či telefonickým kurzům francouzštiny.

Zajímá Vás francouzština kvůli cestování nebo potřebujete zlepšit komunikaci a francouzskou slovní zásobu ve svém oboru? V jazykové škole Berlitz Vám připravíme hodiny francouzštiny ušité na míru Vašim konkrétním potřebám.

Kurzy francouzštiny pro jednotlivce:

 • Total Immersion®

  Chcete se domluvit francouzsky již během 2 až 3 týdnů? Jazyková škola Berlitz představuje nejúčinnější způsob, jak se rychle naučit francouzsky. Kurzy francouzštiny Total Immersion jsou cílené na francouzskou konverzaci.
  Kurzy francouzštiny Total Immersion® »

 • Winter Immersion

  Naučte se francouzsky přes zimu! Rychlokurz francouzštiny Winter Immersion představuje rychlý a efektivní způsob, jak se naučit francouzsky. Díky intenzivní výuce francouzštiny s 4 - 8 hodinami denně pocítíte první úspěchy již za 1 - 2 týdny.
  Kurzy francouzštiny Winter Immersion »

 • Individuální výuka francouzštiny Premium

  Individuální výuka francouzštiny Premium Vás naučí francouzsky již během 12 týdnů. Tyto hodiny francouzštiny jsou určeny lidem s omezeným množstvím času. Individuální učební plán a rozvrh zcela přizpůsobujeme Vašim potřebám a možnostem.
  Individuální výuka francouzštiny Premium »

 • Individuální výuka francouzštiny Classic

  Balíček individuální výuky francouzštiny Classic Vám umožní první pokroky ve francouzštině již během 8 týdnů. Individuální výuka francouzštiny Classic je určena klientům, kteří chtějí brzy vidět výsledky a studentům s omezeným množstvím času.
  Individuální výuka francouzštiny Classic »

 • Individuální výuka francouzštiny Express

  Naučte se francouzský jazyk za 4 týdny (40 vyučovacích hodin)! Výuka francouzštiny v kurzu Express se zcela přizpůsobuje potřebám klienta. Pokud se potřebujete naučit francouzsky v rekordně krátké době, vyzkoušejte individuální výuku francouzštiny Express.
  Individuální výuka francouzštiny Express »

 • Individuální výuka francouzštiny SPRINT

  Naučte se francouzsky za 1 týden! 9 hodin francouzštiny denně zaměřených na konverzaci - a dosáhnete díky jedinečné revoluční metodě Berlitz® neuvěřitelný pokrok už za týden.
  Individuální výuka francouzštiny SPRINT »

 • Individuální výuka francouzštiny Warm Up

  Vyzkoušejte revoluční výuku francouzštiny metodou Berlitz® v 10 lekcích za akční cenu! Obsah kurzu i hodiny francouzštiny přizpůsobíme zcela Vašim přáním a potřebám.
  Individuální výuka francouzštiny Warm Up »

 

Chcete se dozvědět více o kurzech francouzštiny jazykové školy Berlitz?

Domluvte si osobní schůzku nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonem na čísle 273 136 015. Rádi Vám vše vysvětlíme a zodpovíme veškeré Vaše dotazy.