Firemní výuka francouzštiny

firemní kurzy francouzštinyNabídněte svým zaměstnancům kurzy francouzštiny jako zaměstnanecký benefit? Potřebují se manažeři Vaší firmy zdokonalit ve francouzské konverzaci nebo Vás zajímá obchodní francouzština nebo jinak odborná francouzština?

Jazyková škola Berlitz nabízí individuální i skupinové lekce francouzštiny pod vedením zkušeného lektora přímo v prostorách Vaší firmy a 2denní semináře obchodní francouzštiny zaměřené na zvolené téma.

 

Firemní kurzy francouzštiny šité na míru

Potřebujete, aby se Vaši zaměstnanci zlepšili v obchodní francouzštině nebo v odborné francouzštině související s Vaším předmětem podnikání? Není problém! Přizpůsobíme lekce francouzštiny Vašim konkrétním požadavkům tak, aby Vaši zaměstnanci a manažeři dosáhli těch nejlepších výsledků v co nejkratší době.

Skupinová firemní výuka francouzštiny

Tyto kurzy francouzštiny jsou připraveny pro zaměstnance, s neustále se měnícím rozvrhem. Jsou tedy vhodné pro firmy, které potřebují, aby se jejich manažeři a zaměstnanci naučili francouzsky nebo rozšířili slovní zasobu a rychle a flexibilně zdokonalili se ve francouzské konverzaci.

Počet hodin výuky si stanovíte sami. Skupiny čítají od 2 do 10 účastníků. Rozvrh zcela přizpůsobíme Vašemu pracovnímu režimu. Plán výuky francouzštiny je připraven na míru požadavkům firmy pro každou konkrétní skupinu zvlášť. Výuka francouzštiny může probíhat u vás ve firmě nebo v jazykovém centru Berlitz.
Firemní kurzy francouzštiny Berlitz »

 

Máte-li zájem o jazykové kurzy nebo manažerské kurzy, neváhejte kontaktovat jazykovou školu Berlitz na telefonním čísle 273 136 015.