Efektivní výuka francouzštiny pro každého

individuální kurz angličtinyNalézt adekvátní uplatnění v současné době vyžaduje spoustu předpokladů a zkušeností z daného oboru, které Vám mohou zabezpečit ideální zaměstnání. Jednou z alternativních cest je také znalost francouzštiny, která patří mezi stále populárnější a vyhledávanější jazyky. Právě se znalostí francouzštiny máte vysokou šanci najít dobrou práci. Základem úspěchu ve studiu francouzštiny je však volba kvalitní jazykové školy, kde bude výuka francouzštiny probíhat.
Jazyková škola Berlitz nabízí kurzy francouzštiny v Praze. Novinkou jsou také online kurzy francouzštiny a výuka francouzštiny po telefonu, které vám umožňují učit se francouzsky prakticky odkudkoliv.

Co všechno přináší výuka francouzštiny?

Profesionální výuka francouzštiny Praha v tomto podání, to je libovolný počet hodin přínosné nauky, odborného přístupu v režii zkušených lektorů a naprosto individuálního postoje ke každému studentovi. Volit můžete z několika modelů výuky, které vždy odpovídají Vašim daným potřebám. Výuka francouzštiny může být zaměřena na konkrétní témata či obor. Ať už se chcete učit francouzštinu kvůli lepšímu pracovnímu uplatnění, studiu nebo na dovolenou, díky metodě Berlitz Vás naučíme mluvit a myslet francouzsky během několika týdnů či měsíců v závislosti na intenzitě výuky, kterou si zvolíte.

 

Zajímáte se o jazykové kurzy v jazykové škole Berlitz?

Navštivte naši pražskou pobočku nebo nás kontaktujte prostřednictvím emailu nebo telefonicky na čísle 273 136 015. Rádi Vám vše vysvětlíme a zodpovíme veškeré Vaše dotazy.